Serdecznie

22.10.2014

Wycieczka do Muzeum im. J. Malczewskiego

W tym dniu dzieci z grupy IV i Va wybrały się do muzeum J. Malczewskiego, aby obejrzeć wystawę zatytuowaną „Sam potrafię wiele, z innymi mogę wszystko”. Zobaczyliśmy tam prace plastyczne, które wykonały dzieci niepełnosprawne z naszego przedszkola. Były to piękne wytwory, barwne i wykonane z ciekawych materiałów. Mogliśmy również zobaczyć ekspozycje przyrodnicze, dzięki którym poznaliśmy wiele nowych gatunków zwierząt, oraz środowisko, w którym żyją. Nie zabrakło również pradawnych zwierząt ? czyli dinozaurów. Po wyjściu z muzeum poszliśmy na spacer po Rynku. W drodze powrotnej do przedszkola śpiewaliśmy w autokarze różne piosenki, wszystkim dopisywały wspaniałe humory.

21.10.2014

Teatrzyk „Przygody misia Szymona”

W tym dniu do naszego przedszkola przyjechali aktorzy z Krakowa, którzy przedstawili nam przygody misia Szymusia i jego przyjaciółki. Główni bohaterowie przypomnieli nam o magicznej mocy słów: dzień dobry, do widzenia, przepraszam. Zrozumieliśmy, że dobre wychowanie to skarb, którego nikt nam nie może odebrać. Teatrzyk bardzo nam się podobał, a jego oglądaniu towarzyszyło wiele radości i humoru.

OGŁOSZENIE

W związku z trwającym jeszcze remontem w budynku przedszkola zapowiadane wcześniej dni adaptacyjne w miesiącu sierpniu nie odbędą się. Dzieci zgłaszają się w dniu 1 września 2014 od godziny 6:00 do 8:00. Listy dzieci oraz wszelkie informacje udzielane będą przez nauczycieli poszczególnych grup w dniu 1 września 2014.

WITAMY W NOWYM ROKU PRZEDSZKOLNYM 2014/2015

Archiwalne